Kai negalime gauti būsto paskolos

PaskolosDaugelis žmonių, kurie gyvena nuomojamuose būstuose, ilgainiui pradeda galvoti apie paskolos gavimą. Tai natūralus žingsnis, kurio galų gale reikėtų imtis. Turbūt puikiai suprantama, kad niekam nėra malonu kiekvieną mėnesį nuomotojams mokėti ganėtinai dideles nuomos įmokas. Juk neretai tokią pačią sumą būtų galima mokėti komerciniam bankui, kuris suteikia būsto paskolą. Tačiau vėlgi, ne viskas pagrįsta tik gerais norais. Deja, bet ne kiekviena šeima gali sau leisti paimti paskolą. Tai reiškia, kad nemažos dalies Lietuvos gyventojų finansinė padėtis nėra pakankama tam, kad būtų galima kreiptis dėl paskolos būstui įsigyti.

Prieš prasidedant krizei, nemaža dalis žmonių labai drąsiai prisiimdavo ganėtinai nemažai įvairių finansinių įsipareigojimų. Tuo metu bankai kur kas palankiau žvelgė į šių finansinių paslaugų teikimą, todėl paskolų suteikimo tvarka buvo ne tokia griežta. Tačiau atėjo krizė. Bankai susidūrė su didelėmis problemomis. Todėl sąlygos, kurios anksčiau gelbėjo daugeliui žmonių, pasikeitė. Tuo tarpu šiandien yra priimti nauji įstatymai, kurie dar griežčiau kontroliuoja paskolas, teikiamas būstui. Tokia tvarka suvaržo vartotojus, kurie norėtų turėti nuosavą būstą.

Taigi, kad ir kaip bebūtų, nereikėtų nusiminti, nes visuomet yra nemažai galimybių, kuriomis galime pasinaudoti. Įdomu, apie ką kalbame? Šiuo atveju turime galvoje didesnio uždarbio galimybes. Kiekvienas žmogus, kuris šiandien gauna vidutinio dydžio darbo užmokestį, visuomet gali siekti dar daugiau. Lygiai ta pati taisyklė taikoma ir tiems, kurie dabar dirba už minimalų atlyginimą. Dabartinė situacija neturėtų įtakoti jūsų ateities perspektyvų.

Turime neribotas galimybes, kuriomis privalome pasinaudoti, jei norime gyventi būtent tokį gyvenimą, apie kokį svajojome. Nemanykite, kad jei baigėte universitetą ir įsidarbinote pagal specialybę – viskas jau pasiekta ir daugiau nebėra jokių papildomų prošvaisčių. Jei vadovausitės tokiu požiūriu, tikrai nepajudėsite iš vietos ir visuomet jausite pinigų stygių.

Tuo tarpu, jei žinote, kad galite daugiau ir turite aiškų tikslą, tuomet dabartinė jūsų finansinė situacija yra tik trumpa stotelė. Galiausiai jūs pasieksite kur kas daugiau, o jūsų mėnesinis pelnas taps nepalyginti didesnis. Viskas priklauso tik nuo to, kiek darbo įdėsite ir ar būsite pasiryžę įveikti pačius didžiausius iššūkius.

Tiesiog pasiryžkite pasiekti daugiau. Negalvokite, kad daugiau nieko negalite nuveikti. Visuomet yra įvairios veiklos, kuri gali padėti jums susikrauti kur kas didesnius turtus. Jei trūksta motyvacijos, skaitykite daugiau pozityviai nuteikiančių knygų, žiūrėkite smagius filmus, klausykite įvairių motyvacinių paskaitų, bendraukite su daug pasiekusiais žmonėmis, analizuokite įvairias verslo pasaulio sėkmės istorijas – visa tai nukreips jus tinkama linkme ir leis nesustoti pusiaukelėje, kai labiausiai reikės jūsų ryžto ir pastangų. Ką gi, jei daugiau dėmesio skirsite savo įgūdžių lavinimui ir naujų perspektyvų paieškoms – neilgai trukus uždirbsite tiek, kad galėsite be vargo padengti visą norimo būsto kainą.