Kaip įkomponuoti skalbimo mašiną į mažą vonios kambarį

Mažame vonios kambaryje gali būti sunku sumontuoti visą reikiamą įrangą. Kita vertus, išmanieji prietaisai pranoko patys save, pateikdami išmaniuosius įrenginius, kurie didelius prietaisus, pavyzdžiui, skalbyklę, paverčia maloniu interjero elementu, nesumažindami efektyvumo.

Kai reikia įrengti mažą vonios kambarį, naudinga turėti skalbimo mašiną. Viena vertus, naudotojai yra įpratę šiuos prietaisus nuolat turėti savo namuose. Kita vertus, jei patalpa tikrai mažytė, nereikia vargti ieškant vietos mašinai laikyti. Perkėlus skalbyklę į kitą namo dalį, naudotis šia patalpa gali būti daug maloniau.

Kaip geriausiai įrengti skalbimo mašiną mažame vonios kambaryje?

Ne tik todėl, kad po ranka turite reikiamų prietaisų, bet ir todėl, kad skalbimo mašina vonios kambaryje yra naudingas sprendimas. Vonios kambario garsinė izoliacija taip pat šiek tiek slopina prietaiso skleidžiamą garsą. Dėl mažo dydžio daugelis žmonių skalbykles renkasi įrengti virtuvėse, o tai tikrai nėra idealus pasirinkimas. Sužinokite, kaip saugiai ir efektyviai patalpinti tokią įrangą kompaktiškame vonios kambaryje.

Kompaktiškose patalpose galima naudoti mažas skalbykles

Naudodami mažų skalbyklių modelius galite pasirinkti pakankamai mažą skalbyklę, kad ji tilptų mažame vonios kambaryje. Net iki 40 cm, o mažiausios skalbyklės yra tos, kurių ilgis vos 49,5 cm. Jei pasirinksite siaurą skalbyklę, ją galima pastatyti, pavyzdžiui, vonios kambario nišoje. Buitinės technikos gamintojai gamina iš viršaus įkraunamas skalbykles, kurių plotis yra tik 40 cm, o gylis – 55 cm arba mažiau. Šių prietaisų gylis yra minimalus – 55 cm.

Į spintelę įmontuojama skalbimo mašina

Vonios kambaryje skalbimo mašiną galima lengvai integruoti ir net sumaniai paslėpti už baldų. Įsitikinkite, kad įranga paslėpta tinkamo dydžio spintose. Tačiau nepamirškite, kad būtina užtikrinti vėdinimą. Už tradicinių baldų durelių galima įrengti varstomus sparnus arba lamelių formos žaliuzes su medinėmis briaunomis, todėl skalbyklę galima patalpinti už tradicinių baldų durelių. Vizualiai užmaskuota skalbyklė taip pat pasitarnaus kaip estetiškai užmaskuota lentyna ar stalviršis

Mašina po darbiniu stalviršiu

Mažame vonios kambaryje skalbyklę reikėtų statyti po stalviršiu, kaip šiame pavyzdyje. Pastatykite skalbyklę šalia vonios. Taip pastatyta skalbyklė gali būti paslėpta už durų. Tai suteiks naudingos komodos išvaizdą, jei stalčiai ir spintelės užpildys visą turimą erdvę.

Viską, ko reikia vonios kambariui rasite Murestadeco.lt!