Plytelių jūsų namams pasirinkimo vadovas

sienu plyteles

Kai renovuojate namus, sienų plytelių pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Rinkoje yra daugybė skirtingų sienų plytelių rūšių, todėl gali būti sunku išsirinkti, kurios iš jų geriausiai tiks jūsų erdvei. Šiame tinklaraščio įraše aptarsime keletą patarimų, kaip palengvinti šį sprendimą!-Atsižvelkite į sienos paviršių. Jei jis tekstūruotas, raskite sienų plyteles su tekstūra, kurią būtų galima integruoti į dizainą. Su plokščiais sienų paviršiais lengviau dirbti ir juos reikia mažiau prižiūrėti nei tuos, kurie turi tekstūrų ar raštų.

Pagalvokite, kaip dažnai valysite plyteles

Jei tai nėra didelio eismo intensyvumo vietos jūsų namuose, pavyzdžiui, koridoriai, vedantys į miegamuosius ir vonios kambarius, tuomet porcelianas gali būti geras pasirinkimas, nes jį lengva prižiūrėti. Tačiau jei šiose jūsų namų vietose vyksta didesnis pėsčiųjų judėjimas (pvz., gyvenamieji kambariai), geriau tiks keraminės plytelės, nes šio tipo plyteles reikia valyti rečiau, tačiau jos suteikia daugiau charakterio, kai naudojamos kaip sienų ar grindų akcentai

Apsvarstykite kiek norite išleisti

Sienų plytelių kainos labai įvairios, todėl prieš priimdami sprendimą svarbu žinoti, kas geriausiai atitinka jūsų poreikius. Sienų akcentams didelio judėjimo vietose arba ten, kur reikia ilgaamžiškumo (pvz., virtuvėse), porcelianas gali būti geresnis pasirinkimas, o didelio atsparumo vitrininės plytelės reikalauja daugiau priežiūros, bet atrodo elegantiškai. Jei tai nebus siena, kurią žmonės matys dažnai, gali tikti ir keraminės plytelės!

Norite įsigyti plyteles Jūsų namams? Itin platų plytelių pasirinkimą rasite čia.

Nuspręskite, ar norite naudoti sienų plytelių apvadus

Sienų plytelių apvadai – puikus būdas suteikti tekstūros ir spalvų ten, kur nėra natūralaus sienų paviršiaus. Jos taip pat apsaugo sienas nuo įlenkimų, įbrėžimų ir vandens padarytos žalos, atsirandančios dėl prisilietimo prie drėgnų paviršių. Jei tai skamba kaip kažkas, kas bus naudinga jūsų renovacijos projektui, tuomet atkreipkite dėmesį į storį: plonesnės sienų apvadinės plytelės paprastai būna pigesnės už storesnes, tačiau jas paprastai lengviau ir sumontuoti.