Pica į namus – kaip ją užsisakyti?

Pica į namusAr žinojote jog picų į namus užsakymo paslauga galim ir Panevėžyje, ir Šiauliuose, ir Joniškyje? Tai taip populiaru, kad picos į namus negausite tik mažesniuose Lietuvos miesteliuose ir kaimuose. Kas gi nemėgsta, nė nepakilęs nuo kėdės užsisakyti picą ir jau po pusvalandžio ja mėgautis? Patogu, paprasta, greita. Nė kojos iš namų iškelti nereikia, o picų meniu galima greitai palyginti internete ir užsisakyti kokią tik norite picą. Netgi priedų galima gauti. Žinoma, ne be papildomo mokesčio. Tiesa, ir pats picos atvežimas dažniausiai kainuoja. Bet nedaug. Turbūt ne daugiau negu pačiam sėdant į automobilį ir važiuojant iki picerijos. Taigi, kai viskas taip paprasta, nieko nuostabaus, kad pica į namus Panevėžyje bei kituose miestuose yra tokia populiari paslauga.

                  Kaip vyksta picos užsakymas? Kai kuriuose miestuose picerijos neturi internetinės svetainės, tačiau dažnai turi Facebook puslapį, kuriame galima rasti išvardintas siūlomas picas ir jų ingredientus. Kitos picerijos, ypač didesniuose miestuose, kur yra didesnė konkurencija, siūlo picą užsisakyti užsiregistruojant jų svetainėse. Tai tikrai paprasta. Kartais nė niekam skambinti nereikia. Tiesiog prisijungi prie savo paskyros reikiamoje svetainėje, išsirenki picą, nurodai, kuriuo adresu ji turi būti pristatyta ir lauki. Ar gali būti paprasčiau? Kai yra interneto svetainės, labai nesunku palyginti picų kainas, ingredientus, pažiūrėti, ką siūlo kitos picerijos ir išsirinkti iš daugybės picų vieną. Ar kelias.

                  Picų užsakymas į namus Panevėžyje, Šiauliuose ar bet kuriame kitame mieste yra tikrai paprastas. Kai kurios picos turi ir trumpuosius numerius, kuriais paskambinus, galima greitai gauti norimą picą bet kuriuo adresu mieste. Tiesa, būtina prisiminti, kad yra įprasta picų išvežiotojui palikti arbatpinigių. Na, nebent jis siaubingai vėluoja, tuomet galite būti ir šykštesni.

                  Jei registruojatės picerijų internetinėse svetainėse, būkite tikri, kad pažymite reikiamas varneles registracijos metu. Kartais jos prašo jūsų leidimo siųsti jums pasiūlymas ir akcijas. Taigi, pasirenkite, ar norite gauti tokius pasiūlymus. Jei nenorite jų gauti ir neapdairiai uždėsite varnelę, galite kasdien sulaukti laiškų. Na bet jei mėgstate picą, tai kodėl gi nepasinaudojus teikiamais pasiūlymais? Kai kurie iš jų yra tikrai verti dėmesio ir būtų nesmagu juos praleisti. Tad pildydami registracijos formą, būtinai pasižiūrėkite, sąlygas.